Naši igrači odigrali su i treću pripremnu utakmicu, a domaćin je bila ekipa RK Dervente.
U gradu na Ukrini, večeras smo nastupili bez Damira Doborca i Amira Sumbića, za Derventu nije igrao Zemunović.
Na samom otvaranju utakmice, igramo smušeno, nepovezano, kao raštimani orkestar, te igrači Dervente vješto koriste mnogobrojne tehničke greške i u 8-oj minuti imaju sigurno vođstvo 5-1.
Nakon što smo iskoristili time-out i napravili potrebne izmjene, igra dobija fizionomiju i u 20-toj minuti rezultat je glasio 7-7.
Do kraja poluvremena, razbranio se golman Starčević, pa domaćini odlaze na odmor rezultatom 10-8.
Drugo poluvrijeme bolje otvaraju naši momci i u 35-toj minuti imamo prednost 13-11, u 40-toj 16-14.
Do kraja susreta vodila se uglavnom izjednačena borba, u kojoj smo mi stalno imali prednost do 2 gola razlike.
U par navrata, nismo imali sreće da se odlijepimo i prelomimo utakmicu.
U posljednjoj minuti, imali smo napad za pobjedu, ali je ostalo, najrealnije 23-23.