Nakon mini preokreta i vođstva domaćina 2-1, uslijedila je naša serija 10-0, a naredni gol Čelik je za 3-11 postigao u 15-toj minuti.
Ozbiljnim pristupom u odbrani, brzim kontrama i polukontrama, naši momci su neprestano povećavali prednost do rezultata poluvremena 5-22.
Pored odsutnih Avdića i Brđanovića, te povrjeđenog Džananovića, u prvom dijelu u igru nisu ulazili standardni Doborac i Ilić.
U drugom poluvremenu Ilić je odradio svoj dio posla, ali zato Sumbić nije ulazio u igru.
Izuzev Šuvalića svi naši igrači uzeli su učešće u današnjoj utakmici, a zadnjih 19 minuta utakmice, naš gol je branio 16-to godišnji Nino Jovanović.
I ovaj puta na tribinama dvorane Bilmišće u Zenici bila je i grupa navijača iz Gračanice, kojima se najtoplije zahvaljujemo na podršci.