rivali u kojoj su gosti potvrdili ulogu favorita i zasluženo slavili.
Nakon početnog vođstva gostiju od 0-2, domaćini prave seriju 4-0, a kod rezultata 5-3, slijedi serija gračanlija od 5-0 i kao produkt rečenog, rezultat na semaforu 5-8.
Nakon toga, do kraja poluvremena utakmica je poprimila očekivani tok u kojem mlada ekipa Gradačca nije mogla parirati gostima.
Postepeno, rasla je rezultatska razlika, a poluvrijeme je završeno rezultatom 10-16.
Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 8-0, a domaćini prvi gol postižu u 12.minutu nastavka.
U 49.minuti iz igre izlazi večeras sjajni Ahmetašević, a Gradačac svoj drugi gol sa penala postiže u 51.minutu mladom Jovanoviću.
Do kraja gledali smo neravnopravnu utakmicu u kojoj su oba trenera uvodili igrače koji obično nemaju preveliku minutažu.
Konačan rezultat 16-34.
Valja napomenuti da za Gračanicu nije nastupio povrjeđeni golman Avdić, a takođe ni Damir Doborac nije ulazio u igru.