22-15 (9-9).
U-2000:
16-15 (7-7).

U prvoj utakmici favorizovani domaćini u ovoj kategoriji zasluženo su slavili.
Naša ekipa odlično je odigrala ovu utakmicu. U prvom poluvremenu uglavnom smo bili u vođstvu i do tri gola razlike. Ipak taj dio utakmice završen je izjednačenim rezultatom. U drugom poluvremenu, domaćini su podigli tempo i uglavnom održavali prednost do 4 gola razlike. U samom finišu pri rezultatu 17-15, nakon što su gradačačani postigli gol, trener Jovanović je u igru uveo sve igrače koji su danas bili u rosteru. Domaćini su to iskoristili i serijom 4-0, otišli na zasluženih, ali previsokih 22–15.
U drugoj utakmici gledali smo izjednačeno prvo poluvrijeme sa malo golova i rezultat 7-7.
Drugo poluvrijeme ponudilo je sličan tok u kojem su se ekipe smjenjivale u vođstvu.
Pred kraj susreta smo promašili 2 zicera, pa su domaćini na 1,23 minuta do kraja imali prednost 16-14 i kontru da riješe utakmicu. Ipak naši igrači uspjeli su se dva puta odbraniti, smanjiti prednost i u zadnjem napadu zaraditi penal nakon nesportskog faula i plavog kartona domaćeg igrača. Međutim, nismo iskoristili ni tu priliku pa je Speed, spretno i sretno, zasluženo slavio.