RK “Celje” (Slovenija)-RK “Gračanica 21-21 (15-8);
RK “Briješće” Sarajevo-RK “Gračanica” 19-32 (6-17).

Dobre vijesti stižu nam iz grada piramida i rukometa. Naime, naši dječaci danas su odigrali dvije utakmice u grupi-A i izborili polufinale Uskršnjeg turnira “Visko 2018”.
U prvoj utakmici koju su igrali protiv renomirane ekipe RK”Celje”, odigrali su nerješeno 21-21. Nije sve dobro počelo za naše momke i nije izgledalo nimalo ohrabrujuće. Slovenci su imali konsantnu prednost i na poluvremenu su uvjedljivo vodili 15-8.
U drugom poluvremenu, naši dječaci su zaigrali kako znaju i umiju, jaka odbrana, brze polukontre, pa su na kraju imali i napad za pobjedu, koji nažalost nisu iskoristili.
U drugom meču zabilježena je sigurna i ubjedljiva pobjeda protiv RK”Briješće” iz Sarajeva.
Ovisno od rezultata RK”Celje”-RK”Briješće”, znaćemo da li smo prvi ili drugi u grupi, te da li križamo sa prvim ili drugim iz grupe-B.
Na vrijeme ćemo informisati sve ljubitelje rukometa.
Na slici su: Mehmedović, Alibegović, Hadžić, Bešić, Purač, Bukvić, Šabić, Bešić.
Šako, Čalić,Osmanović, Mešinović, Musić, Krajinović, Čabrić.