Naši dječaci osvojili su humanitarni turnir “Igrajmo za Mladena” u Loznici.
U finalu pobjedili smo RK Barič rezultatom 21-12.
Na početku utakmice, stvorili smo prednost 2-0, održavali je, poveli 5-2, da bi se na poluvrijeme otišlo rezultatom 8-6.
U drugom poluvremenu na terenu je postojala samo ekipa trenerice Zorice Unkić.
Iz minuta u minut prednost je konstantno rasla. Tako bilježimo rezultat u 20.minuti 13-8, u 25.minutu 18-10 i na kraju zasluženih 21-12.

MRK Loznica 15-14!

Vrlo neizvjesna utakmica, gubili smo poluvrijeme 7-8, brzo preokrenuli rezultat, ali su domaćini poravnali na 10-10 u 22.minutu.
Kada smo se u 27.minutu odlijepili na 14-11, pobjednik se znao, a do kraja Loznica je samo ublažila poraz.
————————————-
Naši dječaci pobjedom otvorili turnir “Igrajmo za Mladena” u Loznici…

Danas je naša međuselekcija 2003 i mlađi otputovala u Loznicu na humanitarni turnir “Igrajmo za Mladena”.
Mladen je inače mladi rukometaš, obolio od leukemije pred kojim je bitka za ozdravljenje koju će sigurno smo, ovaj mladi, hrabri sportista dobiti.