2006 13-7 (7-1)
2004 16-11 (6-5)
2002 28-27 (13-12)
2008 8-3 (fakultativno).

Prije samog izvještaja želimo napomenuti da su naši dječaci: Denis Mehmedović, Salim Purač, Salim Šabić, Harun Mešinović i braća Kasim i Kerim Bešić u dva dana odigrali 5 utakmica. Juče su osvojili turnir u Loznici (Srbija), a danas su odigrali utakmice za svoju selekciju U-2004 i za stariju selekciju U-2002.
Respect i svaka čast momci!!!

Danas u Gračanici odigrano je 15.kolo ORL-sjever u kojem su nam gostovale omladinske selekcije ŠR”Čelik Junior” iz Zenice.
U prvoj utakmici U-06, naši igrači su pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu.
Gosti su istina zaprijetili u nastavku, došavši na 9-6, ali više od toga nisu mogli.
U drugom susretu u kom su igrale selekcije U-04, gosti su dobro parirali prvo poluvrijeme, ali su naši dječaci zaigrali angažovanije u drugom i zasluženo su slavili.
Treći susret pružio je svu draž rukometne igre. Spretno i sretno slavila je naša ekipa, ali da je rezultat otišao i na drugu stranu, ne bi bilo nezasluženo.
Čitavo vrijeme igrali se gol za gol, a nerjetko su se ekipe smjenjivale u vođstvu.
Ipak na kraju naši dječaci uspjevaju da se odlijepe na 24-21 i da do kraja sačuvaju prednost i zasluženo trijumfuju.
Posljednja utakmica današnjeg programa igrala se fakulatativno između dječaka rođenih 2008.g. i mlađih.
Rezultat je bio 8-3 za domaćina, ali to je u ovom slučaju bilo najmanje važno.
Važno je da je i danas pobjedio sport i druženje.
Gostima se zahvaljujemo na fer i korektnom ponašanju i želimo im sretan povratak u Zenicu.
Sudački par Đulović-Dautović besprijekorno je obavio svoj posao.