Večeras je u Gračanici odigrana posljednja utakmica XVII kola Prve lige F BiH koju su naši igrači očekivano pobjedili.
Gosti su poveli 1-0 i nakon izjednačenja sve drugo je bilo na strani domaćina.
Vrlo brzo domaći vode 5-2, u 20.minutu 10-4, a na poluvrijeme se odlazi rezultatom 15-7.
Gračanica je odlično igrala odbranu, dok je u napadu bilo grešaka i brzopletosti.
U drugom poluvremenu domaćini igraju istim tempom pa podižu razliku na 21-9.
Međutim nekoliko vezanih grešaka u igri bez golmana dozvolili su Krajini 3 lagana gola, pa je u 40.minuti na 21-12 klupa domaćina iskoristila time-out.
Savjeti sa klupe urodili su plodom pa je u 47.minuti bilo 26-13 kada su gosti pozvali time-out. Tada domćini u igru uvode 16-to godišnjeg golmana Ninu Jovanovića koji je u par navrata sjajno intervenisao.
U drugom poluvremenu svoju minutažu opravdali su Hrnjić, Sarajlić, Mehmedović, a u 52.minutu u igru su ušli Šuvalić i mladi Musić.
Na kraju visokih i zasluženih 36-19.