Bila je ovo još jedna rutinska pobjeda, ovaj puta protiv mlade ekipe Gradačca.
Počelo je furioznom otvaranjem i našim vođstvom 8-0, a prvi gol gosti postižu tek u 9.minutu. Nakon toga, igra gubi na tempu pa se jedan dio utakmice igra gol za gol.
Nakon toga, slijedi nešto jača odbrana i nekoliko lakih golova iz polukontri.
Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 23-8.
U drugom poluvremenu na isti način nastavila se dominacija naših igrača za konačnih 47-17.
Na ovaj način ostvarili smo 20 uvjerljivih pobjeda, bili smo najefikasnija ekipa lige sa 735 postignutih golova, ekipa smo koja je primila najmanje 381 gol i posebno smo ponosni na činjenicu da smo bili ekipa kojoj u ovoj sezoni nije izrečena nijedna disciplinska mjera od strane komesara takmičenja.
Bez lažne skromnosti u ovoj sezoni i rangu takmičenja bili smo najbolji u svim elementima rukometne igre, uključujući i fair play!
Istovremeno, svjesni smo da nas u narednom periodu i sezoni očekuje veliki posao i težak zadatak u društvu najboljih.
Za nas već danas počinju pripreme i aktivnosti za takmičarsku sezonu 2018/2019.