Večeras su naši igrači odigrali posljednju pripremnu utakmicu i sudeći po rezultatu spremni dočekuju predstojeće prvenstvo.
Utakmicu su bolje otvorili domaćini koji su u 10.minutu, poveli 5-3.
U 20.minutu domaćini imaju minimalnih 9-8, ali do kraja poluvremena uspijevamo preokrenuti rezultat i na odmor otići sa prednošću 11-13.
U drugom poluvremenu igrači Dervente uspijevaju izjednačiti na 17-17 i u tim trenucima igra se gol za gol.
U 52.minutu kod rezultata 24-24, naši momci podižu tempo, puno bolje trče i prave seriju za 24-27, kada se praktično utakmica prelomila.
Konačan rezultat glasio je 27-31 za našu ekipu.
Sljede pripreme za gostovanje u Goraždu koje je na programu 10.X u okviru 1.kola Premijer lige.
Večeras u ekipi nije bilo povrjeđenog Slavene Šijakovića, ali se nadamo da će u narednu srijedu biti potpuno spreman.