Naši momci u želji da nametnu svoj ritam otvaraju utakmicu nervozno i brzopleto.
To se posebno odnosilo na igru u napadu kada smo zapucali par zicera pa je rezultat takve predstave u 10-toj minuti bio 3-3, a igralo se gol za gol.
Slijedi 10 minuta furiozne igre, par odbrana Ahmetaševića i serija 6-0 te je u 20-toj minuti na semaforu 9-3.
Do kraja poluvremena nešto mirnija igra za rezultat prvog dijela 16-9.
U drugom poluvremenu naši momci povećavaju razliku pa je u 49.minuti rezultat
24-12 kada trener gostiju uzima time-out.
Međutim, i nakon toga odnos snaga se ne mjenja pa je u 45.minuti 28-13, a ubrzo i najvećih +16, bilo je 30-14.
Opuštanje naše ekipe, Brčaci koriste za seriju 0-4 i rezultat 30-18.
U zadnjih 10-tak minuta trener Doborac uvodi sve igrače iz rostera, a među njima i momke koji su prvi puta zaigrali u Premijer ligi Mešića, golmana Jovanovića i Musića.
Pošteđen od nastupa večeras bio je samo Đulić.
Na kraju zaslužena pobjeda naše ekipe što je dobra uvertira pred gostovanje u Banjaluku.