Večeras u Zavidovićima naši momci odigrali su prvu pripremnu utakmicu protiv lidera Prve federalne lige-sjever RK”Krivaja”.
Sudeći po rezultatu trener Doborac i momci su u pripremnom periodu napravili sjajan posao, a u subotu na turniru “Halid Žunić” će se i naši navijači moći uvjeriti u to.
Utakmicu bolje otvaraju naši igrači i već u 5.minutu na semaforu je 1-4.
Dobra igra se nastavlja pa u 10.minuti imamo 2-7.
Nakon toga, domaći se konsoliduju i dolaze na 7-10 u 23.minuti, ali slijedi naša serija od 0-3 i u 28.minuti imamo maksimalnih 7-13.
Do kraja poluvremena domaćini uspjevaju smanjiti na 8-13.
U nastavku trener Doborac u vatru ubacuje Šahdanovića, Bosića i Đulića, a nešto kasnije i Šestana.
Drugo poluvrijeme bolje otvaraju domaćini i u 33.minuti spuštaju na 10-13.
Slijedi konsolidacija u našoj igri i ponovo u 44.minuti idemo na +5, za 13-18.
Domaćini su još jednom zaprijetili u 49.minuti kada su došli na 16-19, ali to je večeras bi njihov maksimum.
Boljom igrom u odbrani i efikasnom u napadu do kraja smo uspjeli ubjedljivo trijumfovati 18-24.