Na početku susreta bolje otvaramo utakmicu i već u 7.minutu imamo prednost 5-2.
Tokom čitavog prvog poluvremena velike probleme nam je pravio pivot Džeba koji je vrlo često dobijao lopte i koji je iznudio čak 3 penala.
I pored toga svo vrijeme održavali smo prednost pa u 10.minutu imamo 7-3, a u 26.minutu i maksimalnih +5 za 14-9.
Ipak do kraja poluvremena gosti uspjevaju 2 puta pogoditi za rezultat poluvremena 14-11.
Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 3-0, a u 36.minutu već je bilo 19-12 i pobjednik se praktično već znao.
Do kraja utakmice gledali smo kvalitetnu utakmicu u kojoj su naši navijači gromoglasnim bodrenjem nagrađivali naše igrače.
Trener Doborac dao je priliku svim našim igračima, a posebne ovacije doživio je Vladimir Tomić koji se na sjajan način predstavio gračaničkoj publici.
Konačan rezultat glasio je 29-19.