Večeras u Vinkovcima odigrali smo drugu pripremnu utakmicu.
Dobro smo otvorili susret početnim vođstvom 0-2, nakon čega domaći prave preokret za 3-2.
Ponovo slijede naša 2 vezana gola za 3-4, ali isto tako i 3 domaća za 6-4, a igrao se 13.minut.
Naša igra nije bilo dovoljno ubjedljiva i odlučna u napadu, promašili smo nekoliko zicera, ali je na golu bio vrlodobri Bosić koji je uspio odbraniti i 3 penala i održati nas u životu.
Čitavo prvo poluvrijeme domaćini su imali prednost u dva navrata i po 3 gola razlike 8-5 i 12-9, ali smo nakon nekoliko uspješnih odbrana i efikasnih napada uspjeli sa zvukom sirene poravnati za rezultat prvog dijela 13-13.
Drugo poluvrijeme otvaramo vođstvom i sve do 43.minute igra se gol za gol kada pravimo seriju 0-2 i odlazimo na 20-22.
Vrlo brzo domaćin poravnava, ali novom serijom 0-3 u 51.minutu imamo 22-25 kada trener domaćih poziva time-out.
Do kraja utakmice domaćini nisu uspjeli ugroziti naše vođstvo, koje smo iz minute u minutu povećavali za konačnih 25-31.
Sigurno je da u našoj igri ima još puno prostora, ali raduje voljni momenat kompletne ekipe koja u svakom trenutku daje sve od sebe.
Naravno, najvjerniji su ponovo bili uz nas!