Večeras smo odigrali i 4.pripremnu utakmicu, ovaj put protiv komšija iz Gradačca, članova Prve lige F BiH, grupa-sjever.
Gosti su poveli 0-1, imali izjednačenje 2-2, a nakon početne nervoze, naši momci zaigrali su angažovanije pa je trener gostiju u 17.minutu pozvao time-out, a bilo je 9-4.
Uslijedio je period igre u kojem su igrači Gradačca napravili nekoliko vezanih tehničkih grešaka, što naša ekipa koristi i dodatno se rezultatski “odljepljuje”.
Kod rezulteta 17-6, trener domaćih Damir Doborac uzima time-out, a igrao se 27.minut.
Do kraja poluvremena naši igrači angažovanom igrom povećavaju vođstvo na 21-7.
Nakon serije 4-0 i rezultata 25-7, trener gostiju poziva novi time-out, a Damir Doborac u igru šalje juniore.
Njegov primjer slijedi i kolega Dado Doborac pa do kraja utakmice gledamo kombinovane sastave.
Konačan rezultat 35-19 za naše momke.