Nakon početnog vođstva gostiju pravimo seriju 3-0 i prvi puta imamo +2.
U 19.minutu vodimo 8-4 i do tog momenta sve funkcioniše vrlo dobro.
Čvrsta odbrana i relativno uspješan napad rezultirali su pomenutim vođstvom.
Nakon što smo se odbranili do tada odlični golman Bosić nepromišljeno baca jednu kontru u ruke gostiju koji brzo poentiraju. Ni naredni napad ne realizujemo, što Sloga ponovo kažnjava uz isključenje Živanova. Za samo 5 minuta Sloga pravi seriju 0-5 i vodi 8-9.
Do kraja poluvremena igra se gol za gol, a prvi dio utakmice završava nerješeno 11-11.
U drugom poluvremenu vodi se rovovska borba, ekipe se smjenjuju u vođstvu, sve do 47.minute kada Sloga pravi seriju 0-3 i vodi 17-19.
Slijedi period igre gol za gol u kojem mi nikako nismo mogli doći do egala, niti se Sloga mogla odvojiti na +3.
Posljednji puta u 53.minuti Sloga ima +2, kod rezultata 20-22.
I onda kao i mnogo puta do sada na krilima fenomenalne Gračaničke publike u posljednjih 7 minuta pravimo fantastičnu seriju 6-1 i potpuno zasluženo pobjeđujemo 26-23, a da je kojim slučajem ishod bio i drugačiji ne bi bilo nezasluženo.
Večeras je publika bila naš 8.igrač i sjajnom, gromoglasnom, ali nadasve, fer i sportskom podrškom odvela nas do toliko željene pobjede.
Sve čestitke ekipi Sloge na odličnoj partiji.