Večeras u Šapcu odigrali smo naš drugi pripremni susret.
Domaćini su furiozno otvorili susret i poveli 5-1, pa je trener Doborac, već u 7.minuti pozvao prvi time-out.
Nismo uspjevali da se odbranimo, a u napadu nismo imali ni dovoljno umješnosti ni sreće.
Poslije predaha, zaigrali smo hrabrije, posložili smo odbranu i uspjeli smo u 18.minutu doći na 7-5, kada je trener Vuković pozvao time-out.
Međutim, od tog trenutka igramo još bolje, naročito u odbrani.
U 27.minuti poravnavamo na 8-8, a do kraja poluvremena, nastavljamo seriju za rezultat poluvremena 8-11.
U drugom poluvremenu gledali smo rovovsku borbu u kojoj su se na samom početku bolje snašli domaćini pa su u 36.minuti poravnali na 13-13, a zatim i poveli 14-13.
Igralo se gol za gol do novog preokreta u 41.minutu i rezultata 16-17.
Slijedi period ekipe u kojem se ekipe smjenjuju u vođstvu, sve do 53.minute kada odlazimo na 21-23.
Do kraja utakmice, vodila se žestoka borba za svaku loptu, a mi smo uspjeli da sačuvamo prednost i ostvarimo veliki i zasluženu pobjedu.