Večeras u Goraždu, slavili smo potpuno zasluženu pobjedu pred 700 gledalaca.
Domaćini su poveli 2-0, ali uslijedila je naša serija 0-4 u izvedbi Džinovića i vođstvo 2-4.
Domaćini smanjuju, ali slijedi nova serija sa 3 vezana gola i u 12.minutu imamo 3-7.
Do kraja poluvremena, naša prednost se kreće od 2 do 5 golova prednosti, pa se na poluvrijeme odlazi rezultatom 10-15.
U drugom dijelu, održavali smo rezultat na istoj distanci, a prvi puta imali smo +6 u 38’, a bilo je 12-18.
Nakon toga dolazi do nepotrebnog opuštanja u našim redovima, pa Goražde pravi seriju 6-2 i u 48’ dolazi na svega 2 gola zaostatka, a bilo je 18-20.
U tim trenucima budi se i goraždanska publika.
To kao da je bio signal našoj ekipi da se podhitno probudi, slijedi serija 0-4 i već u 52’ imamo nedostižnih 18-24.
Do kraja utakmice, nije bilo većih uzbuđenja, a susret je završen rezultatom 23-28.