Večeras u Živinicama odigrali smo našu 4.pripremnu utakmicu protiv Konjuha.Punih 27 minuta gledali smo potpuno izjednačenu utakmicu u kojoj su se ekipe smjenjivale u vođstvu. Najveću prednost domaći su ostvarili u pomenutoj 27’ kada je na semaforu bilo 12-10. Prvi dio susreta obilježila je nervozna igra obiju ekipa i odlični golmani Jelić kod domaćina i Hušić u našoj ekipi.Drugo poluvrijeme počinje golom domaćih koji su do 40’ održavali prednost 2-3 gola razlike. Nakon toga, naša igra postaje brža i agresivnija, a igrači Konjuha kao da su izgubili svježinu i snagu. Njihovi napadi postaju bezidejni, dugački, a samo zbog naše brzopletosti nismo ranije kaznili sve greške.U 51’ minutu poravnavamo rezultat na 20-20, a do kraja utakmice prelazimo u vođstvo i zasluženo trijumfujemo 23-26.Vrijedi pomenuti da je u drugom dijelu nastupio mladi Dželilović koji je postigao 3 vrlo bitna gola.