Večeras u Tuzli odigrali smo naš 7.pripremni susret. Za domaćina nije nastupio Tufekčić,a u našoj ekipi poštedu su imali Kadrić i Ilić.Utakmicu otvaramo bolje i već nakon 8.minuta vodimo 2-5. Slijedi period igre u kojem nerealizujemo penal i par dobrih prilika, što Sloboda koristi i serijom 3-0, u 18.minuti okreće rezultat na 9-8.Nakon našeg poravnanja, slijedi nova serija Tuzlaka 4-0 koji su pojačali odbranu, a u napadu su nemilosrdno kažnjavali naše greške i punili mrežu za prednost 13-9 u 22.minutu.Najveću prednost domaći su imali u 24.minutu kada je bilo 15-10. Do kraja poluvremena rezultat je glasio 18-14 i zaista se ne sjećamo kad smo za poluvrijeme primili 18 golova.U drugom dijelu treneri oba tima, apsolutno neopterećeni rezultatom u igru su poslali igrače koji inače imaju manju minutažu. Tako su se pored Omera Mehmedovića i Jasmina Hušića koji inače dijeli minutažu sa Bosićem na terenu našli Mehmedćehajić, Denis Mehmedović, Musić, Dželilović i Šuša, a zadnjih 6-7 minuta na golu je bio Hadžihasanović. Sa druge strane i kod Slobode su pored Suhonjića i danas startera Milkunića nastupili igrači sa klupe.U drugom dijelu vidjeli smo veliku želju i borbu kod mladih igrača i neki od njih su pokazali da se na njih može računati.Na kraju slavila je Sloboda 34-33. Nadamo se da je ovo posljednja pripremna utakmica i da ćemo uskoro uživati u prvenstvenim utakmicama.