Iznenađenje u Travniku!

U vrlo izjednačenoj utakmici domaćini su većim dijelom susreta imali prednost koja se kretala do maksimalnih +3.Nakon izjednačenja rezultata 12-12, sa dva vezana gola Veziri su otišli na 14-12 za rezultat poluvremena.Početkom drugog dijela Bosna je nakon serije 0-3 uspjela povesti, a zatim zbog brzopletosti u igri ponovo bila u poziciji da sustiže prednost Travnika.Tokom drugog dijela susreta vodila se rovovska borba u izjednačenoj igri.Ipak u finišu utakmice boljom igrom u odbrani Tešnjaci su uspjeli napraviti preokret i golom Azera Musića u posljednjim sekundama meča osigurati pobjedu.Naš dvojac u redovima Bosne, Musić (5) i Edvin Dželilović (10) ponovo je odlično sarađivao na desnoj strani, a jednako dobar bio je i pivotmen Adis Šuša (4) koji je zbog lakše povrede šake nešto ranije napustio teren.Čestitke našim momcima i igračima Bosne na novoj pobjedi i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.