Večeras smo u Odessi odigrali prvi susret dvomeča protiv istoimene ekipe.

Utakmicu su bolje otvorili domaći igrači, poveli 2-0, a vrlo brzo i 6-3.
Mi smo igrali u grču, igrači nisu u potpunosti slijedili upute trenera Doborca, ruke su “bile kraće”, pa su domaći u 20’ imali prednost 10-7.
Međutim, do kraja poluvremena smo se konsolidovali, a prvo vođstvo 13-14, ostvarili smo kada je zabio Ćuzović, ali su domaći ipak u narednom napadu poravnali.
Nakon time-outa, nismo dobro odigrali zadnji napad, vrijeme je isteklo i ostalo je samo da izvedemo slobodno bacanje.
Na iznenađenje svih Kadrić sa 9 metara zabija za 14-15 i veliko samopouzdanje koje ćemo pokazati u drugom dijelu.
Početak 2.poluvremena otvaramo sa dva gola i vođstvom 14-17, ali se domaćini ne predaju i ponovo serijom 3-0 utakmicu vraćaju na početak.
Međutim, naša ekipa se od tog momena opustila, zaigrala kako može, a domaćine je pomalo čini se sustizao umor.
Do kraja utakmice mnogo boljom igrom našeg tima ostvarujemo ubjedljivu i zasluženu pobjedu 22-28.
Ono što želimo naglasiti da praktično vodimo prvo poluvrijeme, a sutra igramo drugo.

Ništa još nije gotovo i nipošto ne smijemo potcjeniti domaću ekipu, koja itekako posjeduje kvalitet.
Obećavamo borbu za svaku loptu i nadamo se da i sutra možemo ponoviti sličnu partiju.