Večeras u Zavidovićima remizirali smo sa domaćinom u utakmici punoj obrta u kojoj su obije ekipe imale priliku za trijumf.

Početak utamice pripada nama kada nakon serije 0-3 vodimo 1-3.
Domaćini uzvraćaju istom mjerom i vraćaju početnu prednost u svoju korist.
U nastavku utakmice Krivaja igra bolje pa u 21’ ima osjetniju prednost 10-7, koju održava do 23’ kada je na semaforu 12-9.
Posljednje minute prvog dijela pripada našim momcina koji serijom 1-5, preokreću rezultat i na odmor idemo prednošću 13-14.
Nakon poravnanja, pravimo novu seriju 1-4 i u 35’ imamo prednost 15-18.
U 38’ prokockali smo zicer preko Šahdanovića za +4, što domaćini koriste i sa dva vezana gola se vraćaju u igru.
Nakon našeg gola za 19-21, počinje serija Krivaje od 4-0 za potpuni preokret u 48’.
Slijedi igra gol za gol kada mi ipak uspjevamo vezati dva dobra napada pa je u 53’ rezultat poravnat 25-25.
Nakon toga, domaćini prave seriju 2-0 imaju napad i za +3, ali ga ne koriste, nakon čega slijedi kazna i sa dva gola na našem kontu poravnavamo rezultat u 58’.
U samom finišu vidjeli smo pravu dramu, nakon što je Krivaja pogodila sa penala uz isključenje Perovića, imali smo težak zadatak da izvučemo bod.
Naš napad igramo bez golmana i uspjevamo da izborimo penal.
Odgovornost je pala na mladog Dželilovića, koji nažalost pogađa stativu i domaćini na vremenu 59’17’’ imaju prednost 28-27 i loptu.
U svom posljednjem napadu Krivaja ne uspjeva poentirati sa igračem više i zaključiti utakmicu.
Naši igrači blokirali su zadnji napad, a 5” do kraja trener Doborac poziva time-out.
Osmišljen napad započeo je večeras indisponirani Mehmedović koji je zamjenio isključenog Perovića, Kadrić je prenio loptu do Džinovića koji je poentirao sa zvukom sirene.
Nakon, konsultacija delegata i sudijskog para gol je priznat i utakmica je završena podjelom bodova, što je večeras obzirom na viđeno bilo i najrealnije.
Zahvaljujemo se igračima i upravi Krivaje na fer i korektnom ponašanju i srdačnom gostoprimstvu.