Domaći rukometaši nisu uspjeli iznenaditi favorizovane goste koji ovom pobjedom ostaju u utrci sa RK”Gradačac” za prvo mjesto i ulazak u Premijer ligu.Nakon izjednačenog počeka i rezultata 8-9, Zeničani prave seriju 0-5 i činilo se da su sve dileme oko pobjednika već tada riješene.Međutim, borbeni domaćini uspjevaju do kraja poluvremena smanjiti prednost na 17-19.U drugom poluvremenu Čelik nastavlja sa efikasnom igrom, dok igrači Bosne prave nekoliko tehničkih grešaka što gosti obilato koriste. Sredinom drugog dijela Čelik je imao prednost od 10 golova razlike i više nikakvih dilema nije bilo.Najveću prednost Zeničani su imali kod rezultata 28-40, nakon čega je uslijedila serija 6-0 domaćina.Na kraju je završeno 34-45 za mnogo kvalitetniju ekipu Čelika.Naša tri igrača Šuša (5), Musić (3) i Dželilović (7) i voljno i igrački utopili su se u igru svoje ekipe koja je večeras zasluženo poražena.Ekipi Bosne želimo više sreće u nastavku prvenstva.