Treći pripremni susret večeras smo odigrali protiv ekipe iz Zavidovića.
Krivaja je bolje otvorila meč i sve do 14’ minute održavala prednost od 1-2 gola razlike.
Prvo vođstvo za naše momke bilježimo u 15’ kada je bilo 7-6.
Do kraja poluvremena ponajviše zahvaljujući boljoj odbrani uspjeli smo stvoriti osjetniju prednost i na odmor otići sa prednošću 16-12.
Karakteristika prvog dijela bila je dinamična i brza utakmica sa manjim brojem tehničkih grešaka nego u ranijim susretima.
U drugom poluvremenu već u 35’ imamo visokih 20-14, a onda ispoljavamo staru slabost.
Baš kao u susretima protiv Borca ili Konjuha kao da smo nestali sa terena.
Za samo 10 minuta Krivaja pravi seriju 1-8 i vodi 21-22.
Na 22-23 u 47’ trener Doborac poziva time-out.
Kao i u drugom dijelu 1.poluvremena, posljednjih 13 minuta utakmice trener gostiju iz igre vadi Velića, Faljića, Omerovića i Salkića.
U 50’ na semaforu je 23-25, a u 55’ 28-26 kada trener gostiju Đerzić poziva time-out.
U samom finišu susreta promašili smo zicer za +3, zatim i za +2, pa smo takvom nerealizacijom dali priliku Krivaji napad za poravnanje.
Zahvaljujući tehničkoj grešci igrača gostiju dolazimo do lopte i postižemo gol za konačnu pobjedu.
Krivaja nije uspjela smanjiti naše vođstvo u zadnjem napadu.
Večeras smo gledali našu igru sa puno oscilacija, ali i sa dobrim voljnim momentom kod većine igrača.