Večeras su naši momci odigrali pretposljednju pripremnu utakmicu, a protivnik nam je bila ekipa Jedinstva iz Brčkog koja je inače jesenji prvak Prve lige Republike Srpske i najozbiljniji kandidat za ulazak u Premijer ligu.
Zbog viroze u našem timu nije nastupio Radičević, a trener Doborac u igru jedino nije slao golmana Đorđa Bosića.
Utakmicu bolje otvaraju gosti vođstvom 0-2.
Slijedi naša serija 7-0, te na isteku 12’ trener gostiju poziva time-out.
U nastavku igre bolja igra naše ekipe koja je djelovala mnogo fizički spremnija prednost se kretala do +11, a poluvrijeme je završeno rezultatom 21-11.
U drugom dijelu trener Doborac na klupu povlači B.Bosića, Ćuzovića i Džinovića, a u igru šalje mlade snage.
Prvih desetak minuta u kombinovanom sastavu koji nikad nije igrao u tom sastavu djelujemo tehnički neuigrano, pa gosti u 40’ smanjuju na 26-20.
Međutim u nastavku razigrala se i naša mladost, pa u 56’ golom iz cepelina vodimo 39-26.
Sa nekoliko ishitrenih grešaka i zahvaljujući želji za dokazivanjem Brčaci prave seriju 0-4, ali naši momci posljednjim golom zaključuju susret za konačnih 40-30.
Zahvaljujemo se gostima na fer i korektnoj igri i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.
Naši momci u subotu protiv Slobode imaju posljednju probu pred put u Rusiju.