Rezultati

Banja Luka RK Borac
34
POBJEDA
32
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
20. Septembra 2019.
Banja Luka
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
23
draw
23
draw
Istočno Sarajevo RK Slavija
20. Septembra 2019.
Vogošća
Živinice RK Konjuh Živinice
25
loss
28
POBJEDA
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
21. Septembra 2019.
Živinice
Bugojno RK Iskra
26
POBJEDA
24
loss
Trebinje RK Leotar
21. Septembra 2019.
Bugojno
Gračanica RK Gračanica
37
POBJEDA
20
loss
Goražde RK Goražde
21. Septembra 2019.
Gračanica
Doboj RK Sloga Doboj
25
draw
25
draw
Ljubuški RK Izviđač
21. Septembra 2019.
Doboj
Maglaj RK Maglaj
34
POBJEDA
24
loss
Zvornik RK Drina
21. Septembra 2019.
Maglaj
Brčko RK Lokomotiva Brčko
36
draw
36
draw
Visoko RK Bosna Visoko
22. Septembra 2019.
Brčko
Banja Luka RK Borac
33
POBJEDA
26
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
28. Septembra 2019.
Banja Luka
Istočno Sarajevo RK Slavija
25
POBJEDA
21
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
28. Septembra 2019.
Istočno Sarajevo
Visoko RK Bosna Visoko
35
POBJEDA
29
loss
Bugojno RK Iskra
28. Septembra 2019.
Visoko
Trebinje RK Leotar
23
POBJEDA
19
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
28. Septembra 2019.
Trebinje
Ljubuški RK Izviđač
34
POBJEDA
27
loss
Maglaj RK Maglaj
28. Septembra 2019.
Ljubuški
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
29
draw
29
draw
Doboj RK Sloga Doboj
28. Septembra 2019.
Gornji Vakuf
Tuzla RK Sloboda Tuzla
37
POBJEDA
21
loss
Goražde RK Goražde
28. Septembra 2019.
Tuzla
Zvornik RK Drina
17
loss
35
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
29. Septembra 2019.
Zvornik
Doboj RK Sloga Doboj
27
POBJEDA
25
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
2. Oktobra 2019.
Doboj
Brčko RK Lokomotiva Brčko
29
POBJEDA
27
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
5. Oktobra 2019.
Brčko
Gračanica RK Gračanica
23
POBJEDA
18
loss
Ljubuški RK Izviđač
5. Oktobra 2019.
Gračanica
Bugojno RK Iskra
23
loss
29
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
5. Oktobra 2019.
Bugojno
Živinice RK Konjuh Živinice
27
POBJEDA
26
loss
Trebinje RK Leotar
5. Oktobra 2019.
Živinice
Maglaj RK Maglaj
23
draw
23
draw
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
5. Oktobra 2019.
Maglaj
Goražde RK Goražde
31
POBJEDA
25
loss
Zvornik RK Drina
5. Oktobra 2019.
Goražde
Istočno Sarajevo RK Slavija
27
POBJEDA
25
loss
Maglaj RK Maglaj
11. Oktobra 2019.
Istočno Sarajevo
Brčko RK Lokomotiva Brčko
32
POBJEDA
31
loss
Bugojno RK Iskra
12. Oktobra 2019.
Brčko
Ljubuški RK Izviđač
31
POBJEDA
26
loss
Goražde RK Goražde
12. Oktobra 2019.
Ljubuški
Tuzla RK Sloboda Tuzla
31
POBJEDA
24
loss
Zvornik RK Drina
12. Oktobra 2019.
Tuzla
Visoko RK Bosna Visoko
34
POBJEDA
26
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
12. Oktobra 2019.
Visoko
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
27
POBJEDA
24
loss
Gračanica RK Gračanica
12. Oktobra 2019.
Gornji Vakuf
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
24
loss
40
POBJEDA
Visoko RK Bosna Visoko
16. Oktobra 2019.
Vogošća
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
26
POBJEDA
23
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
19. Oktobra 2019.
Vogošća
Bugojno RK Iskra
31
POBJEDA
30
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
19. Oktobra 2019.
Bugojno
Zvornik RK Drina
24
loss
25
POBJEDA
Ljubuški RK Izviđač
19. Oktobra 2019.
Zvornik
Doboj RK Sloga Doboj
27
draw
27
draw
Visoko RK Bosna Visoko
19. Oktobra 2019.
Doboj
Živinice RK Konjuh Živinice
22
POBJEDA
21
loss
Banja Luka RK Borac
19. Oktobra 2019.
Živinice
Maglaj RK Maglaj
27
POBJEDA
25
loss
Trebinje RK Leotar
19. Oktobra 2019.
Maglaj
Gračanica RK Gračanica
32
POBJEDA
22
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
19. Oktobra 2019.
Gračanica
Goražde RK Goražde
30
POBJEDA
29
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
19. Oktobra 2019.
Goražde
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
30
POBJEDA
21
loss
Zvornik RK Drina
21. Oktobra 2019.
Gornji Vakuf
Istočno Sarajevo RK Slavija
34
POBJEDA
24
loss
Goražde RK Goražde
21. Oktobra 2019.
Istočno Sarajevo
Visoko RK Bosna Visoko
36
POBJEDA
26
loss
Maglaj RK Maglaj
21. Oktobra 2019.
Visoko
Bugojno RK Iskra
27
POBJEDA
25
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
21. Oktobra 2019.
Bugojno
Brčko RK Lokomotiva Brčko
35
POBJEDA
33
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
21. Oktobra 2019.
Brčko
Tuzla RK Sloboda Tuzla
29
POBJEDA
28
loss
Ljubuški RK Izviđač
21. Oktobra 2019.
Tuzla
Banja Luka RK Borac
31
POBJEDA
25
loss
Doboj RK Sloga Doboj
21. Oktobra 2019.
Banja Luka
Banja Luka RK Borac
25
POBJEDA
14
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
25. Oktobra 2019.
Banja Luka
Trebinje RK Leotar
30
POBJEDA
26
loss
Gračanica RK Gračanica
30. Oktobra 2019.
Trebinje
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
24
POBJEDA
23
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
2. Novembra 2019.
Vogošća
Živinice RK Konjuh Živinice
32
draw
32
draw
Bugojno RK Iskra
2. Novembra 2019.
Živinice
Goražde RK Goražde
26
loss
29
POBJEDA
Trebinje RK Leotar
2. Novembra 2019.
Goražde
Maglaj RK Maglaj
25
loss
29
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
2. Novembra 2019.
Maglaj
Doboj RK Sloga Doboj
35
draw
35
draw
Brčko RK Lokomotiva Brčko
2. Novembra 2019.
Doboj
Zvornik RK Drina
23
loss
31
POBJEDA
Istočno Sarajevo RK Slavija
2. Novembra 2019.
Zvornik
Gračanica RK Gračanica
24
POBJEDA
18
loss
Visoko RK Bosna Visoko
3. Novembra 2019.
Gračanica
Ljubuški RK Izviđač
22
POBJEDA
20
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
3. Novembra 2019.
Ljubuški
Trebinje RK Leotar
23
loss
28
POBJEDA
Doboj RK Sloga Doboj
6. Novembra 2019.
Trebinje
Trebinje RK Leotar
34
POBJEDA
30
loss
Zvornik RK Drina
9. Novembra 2019.
Trebinje
Banja Luka RK Borac
21
loss
25
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
9. Novembra 2019.
Banja Luka
Bugojno RK Iskra
33
draw
33
draw
Doboj RK Sloga Doboj
9. Novembra 2019.
Bugojno
Tuzla RK Sloboda Tuzla
31
POBJEDA
24
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
9. Novembra 2019.
Tuzla
Visoko RK Bosna Visoko
44
POBJEDA
34
loss
Goražde RK Goražde
9. Novembra 2019.
Visoko
Istočno Sarajevo RK Slavija
16
draw
16
draw
Ljubuški RK Izviđač
9. Novembra 2019.
Istočno Sarajevo
Brčko RK Lokomotiva Brčko
39
POBJEDA
30
loss
Maglaj RK Maglaj
9. Novembra 2019.
Brčko
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
26
POBJEDA
22
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
9. Novembra 2019.
Vogošća
Gračanica RK Gračanica
27
POBJEDA
25
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
13. Novembra 2019.
Gračanica
Ljubuški RK Izviđač
24
POBJEDA
23
loss
Trebinje RK Leotar
16. Novembra 2019.
Ljubuški
Maglaj RK Maglaj
32
POBJEDA
27
loss
Bugojno RK Iskra
16. Novembra 2019.
Maglaj
Doboj RK Sloga Doboj
31
POBJEDA
30
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
16. Novembra 2019.
Doboj
Živinice RK Konjuh Živinice
39
POBJEDA
29
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
16. Novembra 2019.
Živinice
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
23
POBJEDA
20
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
16. Novembra 2019.
Gornji Vakuf
Goražde RK Goražde
30
loss
33
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
16. Novembra 2019.
Goražde
Zvornik RK Drina
29
loss
39
POBJEDA
Visoko RK Bosna Visoko
16. Novembra 2019.
Zvornik
Prag HC Dukla Prag
26
POBJEDA
21
loss
Gračanica RK Gračanica
17. Novembra 2019.
Prag
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
29
POBJEDA
25
loss
Maglaj RK Maglaj
19. Novembra 2019.
Vogošća
Tuzla RK Sloboda Tuzla
31
POBJEDA
22
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
20. Novembra 2019.
Tuzla
Banja Luka RK Borac
36
POBJEDA
25
loss
Zvornik RK Drina
20. Novembra 2019.
Banja Luka
Živinice RK Konjuh Živinice
31
draw
31
draw
Doboj RK Sloga Doboj
20. Novembra 2019.
Živinice
Brčko RK Lokomotiva Brčko
39
POBJEDA
34
loss
Goražde RK Goražde
20. Novembra 2019.
Brčko
Bugojno RK Iskra
24
loss
30
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
20. Novembra 2019.
Bugojno
Trebinje RK Leotar
28
POBJEDA
22
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
20. Novembra 2019.
Trebinje
Visoko RK Bosna Visoko
26
POBJEDA
24
loss
Ljubuški RK Izviđač
20. Novembra 2019.
Visoko
Goražde RK Goražde
33
POBJEDA
30
loss
Bugojno RK Iskra
23. Novembra 2019.
Goražde
Ljubuški RK Izviđač
24
loss
26
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
23. Novembra 2019.
Ljubuški
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
28
POBJEDA
25
loss
Visoko RK Bosna Visoko
23. Novembra 2019.
Gornji Vakuf
Zvornik RK Drina
31
loss
40
POBJEDA
Brčko RK Lokomotiva Brčko
23. Novembra 2019.
Zvornik
Doboj RK Sloga Doboj
26
draw
26
draw
Tuzla RK Sloboda Tuzla
23. Novembra 2019.
Doboj
Maglaj RK Maglaj
36
POBJEDA
22
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
23. Novembra 2019.
Maglaj
Istočno Sarajevo RK Slavija
23
POBJEDA
21
loss
Trebinje RK Leotar
23. Novembra 2019.
Istočno Sarajevo
Gračanica RK Gračanica
20
loss
21
POBJEDA
Prag HC Dukla Prag
24. Novembra 2019.
Gračanica
Tuzla RK Sloboda Tuzla
32
POBJEDA
24
loss
Trebinje RK Leotar
30. Novembra 2019.
Tuzla
Brčko RK Lokomotiva Brčko
30
POBJEDA
28
loss
Ljubuški RK Izviđač
30. Novembra 2019.
Brčko
Visoko RK Bosna Visoko
34
POBJEDA
24
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
30. Novembra 2019.
Visoko
Živinice RK Konjuh Živinice
20
loss
22
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
30. Novembra 2019.
Živinice
Doboj RK Sloga Doboj
30
POBJEDA
22
loss
Maglaj RK Maglaj
30. Novembra 2019.
Doboj
Bugojno RK Iskra
38
POBJEDA
30
loss
Zvornik RK Drina
30. Novembra 2019.
Bugojno
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
33
POBJEDA
24
loss
Goražde RK Goražde
30. Novembra 2019.
Vogošća
Banja Luka RK Borac
32
POBJEDA
24
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
30. Novembra 2019.
Banja Luka
Gračanica RK Gračanica
22
POBJEDA
18
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
4. Decembra 2019.
Gračanica
Maglaj RK Maglaj
20
POBJEDA
18
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
7. Decembra 2019.
Maglaj
Gračanica RK Gračanica
26
POBJEDA
23
loss
Doboj RK Sloga Doboj
7. Decembra 2019.
Gračanica
Ljubuški RK Izviđač
42
POBJEDA
32
loss
Bugojno RK Iskra
7. Decembra 2019.
Ljubuški
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
33
POBJEDA
27
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
7. Decembra 2019.
Gornji Vakuf
Zvornik RK Drina
31
POBJEDA
28
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
7. Decembra 2019.
Zvornik
Trebinje RK Leotar
28
POBJEDA
26
loss
Visoko RK Bosna Visoko
7. Decembra 2019.
Trebinje
Goražde RK Goražde
22
loss
37
POBJEDA
Živinice RK Konjuh Živinice
7. Decembra 2019.
Goražde
Istočno Sarajevo RK Slavija
26
loss
27
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
8. Decembra 2019.
Istočno Sarajevo
Banja Luka RK Borac
29
POBJEDA
25
loss
Trebinje RK Leotar
13. Decembra 2019.
Banja Luka
Brčko RK Lokomotiva Brčko
28
draw
28
draw
Istočno Sarajevo RK Slavija
14. Decembra 2019.
Brčko
Živinice RK Konjuh Živinice
34
POBJEDA
30
loss
Zvornik RK Drina
14. Decembra 2019.
Živinice
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
24
loss
31
POBJEDA
Ljubuški RK Izviđač
14. Decembra 2019.
Vogošća
Bugojno RK Iskra
20
loss
33
POBJEDA
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
14. Decembra 2019.
Bugojno
Maglaj RK Maglaj
29
POBJEDA
28
loss
Gračanica RK Gračanica
14. Decembra 2019.
Maglaj
Tuzla RK Sloboda Tuzla
34
POBJEDA
30
loss
Visoko RK Bosna Visoko
14. Decembra 2019.
Tuzla
Doboj RK Sloga Doboj
35
POBJEDA
30
loss
Goražde RK Goražde
14. Decembra 2019.
Doboj
Trebinje RK Leotar
32
draw
32
draw
Brčko RK Lokomotiva Brčko
17. Decembra 2019.
Trebinje
Gračanica RK Gračanica
29
POBJEDA
25
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
18. Decembra 2019.
Gračanica
Zvornik RK Drina
25
loss
34
POBJEDA
Doboj RK Sloga Doboj
18. Decembra 2019.
Zvornik
Ljubuški RK Izviđač
35
POBJEDA
32
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
18. Decembra 2019.
Ljubuški
Goražde RK Goražde
31
POBJEDA
28
loss
Maglaj RK Maglaj
18. Decembra 2019.
Goražde
Visoko RK Bosna Visoko
24
draw
24
draw
Banja Luka RK Borac
18. Decembra 2019.
Visoko
Istočno Sarajevo RK Slavija
30
POBJEDA
25
loss
Bugojno RK Iskra
18. Decembra 2019.
Istočno Sarajevo
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
33
POBJEDA
22
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
18. Decembra 2019.
Gornji Vakuf
Tuzla RK Sloboda Tuzla
30
loss
32
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
18. Januara 2020.
Tuzla
Šabac RK “Metaloplastika” Šabac
25
loss
26
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
22. Januara 2020.
Šabac
Gračanica RK Gračanica
35
POBJEDA
20
loss
Derventa RK Derventa
25. Januara 2020.
Gračanica
Gračanica RK Gračanica
27 (32)
POBJEDA
27 (30)
loss
Vinkovci RK Spačva Vinkovci
25. Januara 2020.
Gračanica
Gračanica RK Gračanica
28
POBJEDA
26
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
29. Januara 2020.
Gračanica
Ljubuški RK Izviđač
29
POBJEDA
21
loss
Gračanica RK Gračanica
8. Februara 2020.
Ljubuški
Gračanica RK Gračanica
22
POBJEDA
15
loss
Ljubuški RK Izviđač
15. Februara 2020.
Gračanica
Trebinje RK Leotar
32
POBJEDA
27
loss
Bugojno RK Iskra
22. Februara 2020.
Trebinje
Tuzla RK Sloboda Tuzla
27
loss
29
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
22. Februara 2020.
Tuzla
Visoko RK Bosna Visoko
27
POBJEDA
24
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
22. Februara 2020.
Visoko
Zvornik RK Drina
22
loss
30
POBJEDA
Maglaj RK Maglaj
22. Februara 2020.
Zvornik
Ljubuški RK Izviđač
30
POBJEDA
24
loss
Doboj RK Sloga Doboj
22. Februara 2020.
Ljubuški
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
35
POBJEDA
32
loss
Živinice RK Konjuh Živinice
22. Februara 2020.
Gornji Vakuf
Istočno Sarajevo RK Slavija
24
POBJEDA
21
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
22. Februara 2020.
Istočno Sarajevo
Goražde RK Goražde
23
loss
28
POBJEDA
Gračanica RK Gračanica
22. Februara 2020.
Goražde
Brčko RK Lokomotiva Brčko
25
loss
28
POBJEDA
Banja Luka RK Borac
29. Februara 2020.
Brčko
Živinice RK Konjuh Živinice
25
POBJEDA
22
loss
Istočno Sarajevo RK Slavija
29. Februara 2020.
Živinice
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
26
POBJEDA
15
loss
Trebinje RK Leotar
29. Februara 2020.
Vogošća
Maglaj RK Maglaj
33
POBJEDA
30
loss
Ljubuški RK Izviđač
29. Februara 2020.
Maglaj
Doboj RK Sloga Doboj
30
POBJEDA
29
loss
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
29. Februara 2020.
Doboj
Gračanica RK Gračanica
30
POBJEDA
21
loss
Zvornik RK Drina
29. Februara 2020.
Gračanica
Bugojno RK Iskra
24
POBJEDA
21
loss
Visoko RK Bosna Visoko
29. Februara 2020.
Bugojno
Goražde RK Goražde
26
POBJEDA
24
loss
Tuzla RK Sloboda Tuzla
29. Februara 2020.
Goražde
Banja Luka RK Borac
33
POBJEDA
24
loss
Bugojno RK Iskra
7. Marta 2020.
Banja Luka
Tuzla RK Sloboda Tuzla
35
POBJEDA
30
loss
Brčko RK Lokomotiva Brčko
7. Marta 2020.
Tuzla
Ljubuški RK Izviđač
33
POBJEDA
27
loss
Gračanica RK Gračanica
7. Marta 2020.
Ljubuški
Istočno Sarajevo RK Slavija
30
POBJEDA
27
loss
Doboj RK Sloga Doboj
7. Marta 2020.
Istočno Sarajevo
Gornji Vakuf RK Sloga G.Vakuf
27
POBJEDA
21
loss
Maglaj RK Maglaj
7. Marta 2020.
Gornji Vakuf
Visoko RK Bosna Visoko
27
POBJEDA
26
loss
Vogošća RK Vogošća Poljine Hills
7. Marta 2020.
Visoko
Trebinje RK Leotar
31
draw
31
draw
Živinice RK Konjuh Živinice
7. Marta 2020.
Trebinje
Zvornik RK Drina
28
loss
29
POBJEDA
Goražde RK Goražde
7. Marta 2020.
Zvornik